Ruik naar een Whopper

Whopper parfumWie een huis wil verkopen bakt een appeltaart. Wie een snacker wil verleiden doet er goed aan om naar een verse snack te ruiken. Wat dacht u van een parfum met de geur van een Whopper?


Advertentie


Burger King gaat het luchtje met de naam Flame-Grilled verkopen bij de Japanse vestigingen voor 5000 Yen (€ 38). Bij iedere aankoop krijgt u een Whopper of bij iedere Whopper krijgt u het parfum. Heel toevallig (of juist niet) is de geur vanaf 1 april verkrijgbaar. Mmm… dit nieuws heeft een luchtje!

Whopper parfum

Bekijk de bijbehorende (Japanse) reclame:

Update 3 april 2015
Het Burger King parfum blijkt geen grap te zijn. Honderden Japanse klanten kochten het parfum op 1 april. Het was daardoor in een mum van tijd uitverkocht. Volgens de gelukkige kopers van het parfum ruikt het echt naar hamburgers.

Joost Massing

Joost Massing is oprichter van www.snack-nieuws.nl. Hij gaat door het leven "als vriend van de frieten".

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *