Geen porno meer op WiFi van Starbucks

telefoon SnacknieuwsStarbucks gaat vanaf volgend jaar de WiFi inperken. Het openbare netwerk van de koffieketen zal niet langer meer toestaan dat mensen 18+ websites bezoeken. Helaas, een porno-tje kijken met een kop koffie zit er dus niet meer in.

Door middel van een firewall gaat de keten het internetverkeer binnen de vestigingen regulieren. Het gerucht gaat dat Starbucks hiermee vooral kinderporno tegen zou willen gaan en dat dit is gerealiseerd op verzoek van de autoriteiten. Kinderporno zou veel verspreid worden op anonieme openbare netwerken zoals die van Starbucks.

Personen die op zoek zijn naar sex of geweld zullen binnenkort in alle Amerikaanse vestigingen van Starbucks een melding krijgen te zien. Voorlopig is er nog niets gemeld over een Nederlandse ban.

 

Deel dit op

Meer vet nieuws

Pizzapunten die eeuwig goed blijven

De Amerikaanse artiest Steph Mantis heeft haar liefde voor pizza weten te vereeuwigen. Onder de noemer “Forever Pizza” verkoopt ze pizza dat voor altijd goed blijft.

Deze pizza sokken worden verkocht in een pizzadoos

Meg Cyprian en haar man verkopen sokken van verschillende smaken pizza. Deze verpakking ze per paar of per vier in een pizzadoos. De sokken zijn verkrijgbaar in de smaken peperoni, vega, Hawaii en pizza capricciosa.


Reacties

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *