Pannenkoek met spek

Hoeveel pannenkoek kan jij eten in een half uur?

Vijf, misschien wel zes pannenkoeken moet wel lukken. Maar wie kan er écht de meeste pannenkoeken eten? Dat gaan ze op 27 maart ontdekken bij Pannenkoeken Boetiek in Apeldoorn. En de prijs? Daar zit je waarschijnlijk na al die pannenkoeken nog wél op te wachten: een maand lang gratis pannenkoeken eten in het restaurant.

De regels zijn simpel: je krijgt een half uur de tijd om zoveel mogelijk pannenkoeken naar binnen te werken. Overgeven is niet toegestaan. Of je ze nu eet met stroop, poedersuiker of liever helemaal droog. Het maakt niet uit! Eén voorwaarde: je moet 18 jaar of ouder zijn om mee te doen.

Zet vrijdag 27 maart dus maar alvast in de agenda. Om 18.30 uur gaat de wedstrijd van start en vanaf 18.00 uur worden de deelnemers verwacht. Meedoen is gratis en inschrijven kan tot en met dinsdag 24 maart via pannenkoekenboetiek@gmail.com.

Deel dit op

Meer vet nieuws

Jack in the box Sauce Loaded Onion Rings

Fastfoodketen experimenteert met toppings op onion rings

Soms vraag je je af: waarom heeft nog niemand dit eerder gedaan? Terwijl loaded fries, nacho’s en tater tots al jaren standaard op menukaarten staan, bleven onion rings opvallend braaf. Tot nu.

Snackbarvitrine

Zondag friet? In Bunschoten-Spakenburg was dat jarenlang ondenkbaar

In de meeste Nederlandse plaatsen is zondag dé dag voor bezorgmaaltijden. Even geen zin om te koken? Dan bestel je een frietje, kroket of hamburger. Maar in Bunschoten-Spakenburg lag dat jarenlang anders.


Reacties

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *