Van Dobben komt met “Meesterlijcke” nieuwe productlijn
Croquettenmerk Van Dobben heeft onlangs vier nieuwe producten gepresenteerd: een Kaascroquet en –bitterbal en een biologische rundvleescroquet en –bitterbal. Onder de noemer Van Dobben Meesterlijcke zullen de snacks verkrijgbaar zijn.
Samenwerking
De Kaascroquet en kaasbitterbal zijn gemaakt met Goudse kaas en Franse mosterd. De rundvleescroquet en dito bitterbal zijn gemaakt van biologisch rundvlees, zogenaamde VOC specerijen en Amsterdamse ui. De vier nieuwe snacks komen uit de samenwerking met Meesterkok Jeroen Robberegt en de eigenaren van Gare du Sud.
Verrassend en onderscheidend
Met de vier nieuwe producten speelt van Dobben in op de steeds terugkerende vraag van horecaondernemers om onderscheidend te zijn. De Meesterlijcke lijn is verrassend en onderscheidend en speelt dus perfect in op die vraag.
kaas hoort niet op een kroket jongens ga naar huis je bent dronken