Hamburgerrestaurant viert jubileum met weggeven van wc rollen

Hamburger met eiDe Belgische hamburger- en saladebar Foodbart, wat een bijzondere combinatie, vierde onlangs het twee jarig jubileum. Door corona werd het een klein feestje.

En wie jarig is trakteert dus gaf Foodbart aan alle klanten een wc rol. De ludieke actie is een knipoog naar alle wc rol hamsterende mensen. Daarnaast had eigenaar Bart Vandekerckhove nog veel rollen over. Aangezien klanten alleen mogen afhalen en dus geen gebruik meer maken van het toilet kan hij de rollen wel missen.

Deel dit op

Meer vet nieuws

Domino’s België verkoopt Bicky Pizza

Vanuit onze zuiderburen hebben we positief (snack)nieuws. Belgen zijn al jaren dol op Bicky saus. Een saus die onlosmakelijk is verbonden met (Bicky) hamburgers. Nu is er een Bicky Pizza. Uiteraard voorzien van de nodige Bicky saus.

Pinautomaat McDonald's stok

Slalommen door de drive-thru om daarna te betalen bij een pinautomaat aan een stok

Om aan onze dagelijkse dosis snacks te komen gingen we door de drive-thru van McDonald’s Apeldoorn-Zuid. Zoals jullie inmiddels weten voert McDonald’s een aangepast menu. Daar werden we ook direct op geattendeerd met een flyer.


Reacties

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *