Kwalitaria heeft drie nieuwe hamburgers: The Queen, Italian Tomeato en French Delight

Kwalitaria nieuwe burgers 2020Kwalitaria heeft drie nieuwe hamburgers aan het toch al ruime hamburgerassortiment toegevoegd: The Queen, French Delight en de vegetarische Italian Tomeato. Mrs. Bullette, de standaard Tomeato burger en de Oriental burgers zijn komen te vervallen.


Advertentie


The Queen
The Queen bestaat uit een malse kipfilet in een krokant jasje met pittige tomatenrelish, rode ui, komkommer en uienringen. De burger is goed voor 605 kcal. We kunnen wel zeggen dat deze burger is gekomen ter vervanging van Mrs. Bullette.

Italian Tomeato
De Italian Tomeato komt ter vervanging van de standaard Tomeato burger. De vegetarische burger is gemaakt met groene pesto, tomaatjes, rucola, Parmezaanse kaas en truffelmayonaise. Deze snack is goed voor 636 kcal.

French Delight
Tenstlotte is er nog French Delight. Dit is een burger met Franse brie, bacon, rucola, tomaat en rode uiencompote. Deze topper is goed voor 755 kcal.

Kijk voor meer informatie en om te bestellen op de website van Kwalitaria.

Kwalitaria nieuwe burgers 2020

Joost Massing

Joost Massing is oprichter van www.snack-nieuws.nl. Hij gaat door het leven "als vriend van de frieten".

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *