Lego friet in Legoland

Lego frietIn Legoland, Denemarken, is werkelijk alles van Lego. Wie om een portie friet vraagt krijgt dus niet een normale portie maar Lego friet! Deze frietjes zien er uit als blokjes Lego.

Natuurlijk is het (bijna) onmogelijk om van een aardappel blokjes friet te maken. Het lijkt er daarom op alsof ze eerst aardappelpuree maken om er daarna Legoblokjes van te maken. Het gevolg is dat de frietjes meer smaken naar een aardappelkroket  dan naar normale friet.

De frietjes zien er wel fantastisch uit. En er kunnen net als met Lego geweldige creaties van gemaakt worden. De extra kosten bedragen zo’n € 2 om een menu te voorzien van Lego friet.

Lego friet

Deel dit op

Meer vet nieuws

KFC vervangt in foto’s explosie door spicy kip

Waarschijnlijk moet u twee keer kijken naar deze afbeeldingen. Ze komen van de nieuwe campagne voor KFC Hot & Spicy in Hong Kong. Het Photoshoppen van eten komt helaas vaker voor maar op deze manier foto’s bewerken van eten is uniek.

Voedingcentrum vraagt om stop op fastfoodrestaurants

Waar de meeste mensen enthousiast zijn over het groeiende aanbod van fastfoodketens zoals in Eindhoven is het Voedingcentrum dat niet. Sterker nog de directeur van het Voedingcentrum, Gerda Feunekes, roept wethouders op om een stop te zetten op fastfoodrestaurants in hun gemeente.


Reacties

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *