250.000ste bezoeker op Snack-nieuws.nl
Deze week hebben we de 250.000ste unieke bezoeker gehad op onze website Snack-nieuws.nl. Een kwart miljoen! Dit is geteld vanaf juni 2011, toen we zijn begonnen met de website. Totaal hebben we in diezelfde periode meer dan 300.000 bezoekers gehad.
Hoeveel is 250.000?
Om te weten hoeveel bezoekers dat zijn hebben we gekeken naar andere locaties die 250.000 bezoekers krijgen: de Dutch design week kreeg hetzelfde aantal in een week, de schaatsbaan op het Museumplein kreeg vorig jaar 250.000 bezoekers en de domkerk krijgt dit bezoek in een jaartijd. Het is dus ongelofelijk knap dat we dit hebben gehaald.
Bedankt!
En het einde is nog niet in zicht. De bezoekers nemen namelijk nog steeds toe. We verwachten dus in minder tijd de half miljoenste bezoeker te verwelkomen. Natuurlijk zijn we enorm trots op dit resultaat en willen we jullie allemaal hartelijk danken voor de steun, de leuke reacties en natuurlijk het lezen en delen van onze artikelen.
