McDonald's

Bedenker van McDonald’s McMood een week lang VIP

James Zeelenberg won met zijn McMood de bekend Bekendste Burger verkiezing. Hij won naast een commercial en dat de burger tijdelijk werd verkocht bij McDonald’s ook een VIP behandeling. Een week lang woonde James in een luxe villa met jacuzzi, privé-kok en werd hij in Rolls Royce rondgereden. ’s Avonds uit eten in luxe restaurants, ’s ochtends opstaan met een ontbijt om daarna met een privé-vliegtuig een vlucht te maken. Het heeft James in die week nergens aan ontbroken.

Een impressie van deze week is te zien in onderstaande video:

Deel dit op

Meer vet nieuws

Japanse KFC verkoopt chips met kipsmaak

De Japanse vestigingen van KFC gaan tijdelijk chips verkopen met gefrituurde kipsmaak. De chips zijn gemaakt in samenwerking met de Japanse snackfabrikant Calbee en kosten 1,90 dollar per zakje. De chips zijn vanaf 25 oktober verkrijgbaar.

Afgehakte vingers voor Halloween

Van de week komt mijn kleinkind Jonas langs en op 31 oktober is het natuurlijk Halloween. We spelen nog wel eens geheimagent en op onze “missies” gaat het er niet altijd zachtzinnig aan toe. Jonas is niet echt bang uitgevallen en ik dacht een en ander te combineren en hem met een paar leuke “bloederige” snacks te verassen.


Reacties

  1. Hans

    Jammer dat de burger van Snacknieuws niet heeft gewonnen. Aan mij ligt het niet, had op jullie burger gestemd!

    1. Joost Massing

      Bedankt Hans, volgende keer beter!

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *