België krijgt eigen burger, de Belgo Burger

McDonald’s België heeft een nieuwe burger geïntroduceerd in haar assortiment: de Belgo Burger ook McBelgo genoemd. De Belgo Burger is een burger die een aantal typische Belgische smaken verenigt. McDonald’s heeft al vaker landelijke burgers geïntroduceerd die aansluiten bij de cultuur en smaken van een land zoals de McKroket in Nederand en Curaçao en de McNifica in een aantal Argentijnse landen.

Logische stap
De Belgo Burger bevat rundvlees, knapperige stukjes bacon, verse salade, gegrilde ajuin, een plakje Maredsous-kaas en cocktailsaus. Olivier van de Bossche, de marketing manager van McDonald’s België geeft aan dat de burger een logsche stap is na het succes van de Royal-O-Fish met tartaarsaus en de McFlurry met rode neusjes. Zoals eerder aangegeven is de burger alleen in België verkrijgbaar.

Deel dit op

Meer vet nieuws

Bijna acht ballen voor Vincent Bek

Vincent Bek heeft zeven en een halve gehaktbal gegeten van 180 gram per stuk en werd daarmee voor de tweede keer op rij gekroond tot kampioen gehaktbal eten. De Rotterdammer won vorig jaar ook al door zes en een halve bal op te eten.

Fastfood kan uw leven redden

De Britse brandweer is een campagne gestart: “fastfood kan uw leven redden”. Met deze campagne wil de brandweer feestvierders duidelijk maken dat het gevaarlijk is om beschonken een maaltijd te bereiden. Het veiligste alternatief is het bezoeken van een cafetaria.


Reacties

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *