Burger King zet klant centraal in nieuwe campagne

Burger King kiest voor een nieuwe koers en zet de klant letterlijk op de troon. In een campagne die tijdens de Oscars werd gelanceerd, neemt de fastfoodketen afstand van zijn bekende mascotte “The King” met de slogan: “There’s A New King And It’s You.”

De verandering is onderdeel van een bredere strategie waarbij Burger King erkent dat de kwaliteit en beleving de afgelopen jaren onder druk stonden. Met verbeteringen in service, snellere drive-thru’s en aangepaste producten wil het merk het vertrouwen van klanten terugwinnen.

Volgens het bedrijf is dit geen tijdelijke actie, maar een langdurige focus op klantgerichtheid. De boodschap is duidelijk: niet de mascotte, maar de klant staat voortaan centraal.

Deel dit op

Meer vet nieuws

Vegetarische Frikandel

Gigantisch frikandelbroodje van 5 meter gemaakt door scholieren

Een groep middelbare scholieren heeft voor opschudding gezorgd door een enorm frikandelbroodje van maar liefst vijf meter lang te maken. Het bijzondere project werd uitgevoerd als een creatieve uitdaging en trok veel aandacht.

Ontdek het nieuwe lentemenu van Kwalitaria

De lente is begonnen en dat betekent: tijd voor iets nieuws. Kwalitaria introduceert een fris en verrassend seizoensmenu dat je maar liefst drie maanden kunt proeven. Zes unieke smaakmakers staan klaar om jouw snackmoment naar een hoger niveau te tillen.


Reacties

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *