Fastfoodsector positieve uitzondering in cijfers van derde kwartaal
Het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) geeft aan dat de horecaomzet in het derde kwartaal sterk hersteld is. Deze periode ligt echter tussen de eerste en de tweede lockdown in en is nog steeds een stuk minder dan een jaar daarvoor.
De cijfers schieten alle kanten op wat te maken heeft met de coronamaatregelen. Zo werd over de hele horeca linie een stijging van 103,6% gemeten. Uniek, maar dat komt uiteraard door de sluiting van een kwartaal daarvoor.
Fastfood weer positieve uitzondering
De fastfoodsector is net als het vorige kwartaal de positieve uitzondering. Er werd in het derde kwartaal een stijging waargenomen van ruim 45% in vergelijking met het tweede kwartaal. Daarmee scoort de sector zelfs iets beter dan vorig jaar.