Chocolade bekers

Hands Off My Chocolate komt met drie verschillende chocolade ballen

Chocolade bekersHands Off My Chocolate heeft iets nieuws dat in het bonbonschap van de supermarkt te vinden is. De nieuwe productlijn bestaat uit chocoladebekers met drie verschillende smaken: chocoladeballen met karamel zeezout, chocoladeballen met hazelnootpraline & zeezout en met Belgische chocolade omhulde marshmallows.

 

Chocoladeschap is afgezaagd
Kitty Smeeten van Hands Off My Chocolate zegt dat consumenten het chocoladespeciaalschap vaak zien als een saai en afgezaagd schap. Omdat het schap wel een boost kon gebruiken zijn er nu drie producten ontwikkeld die net even wat anders zijn dan de rest en daardoor leuk zijn om cadeau te geven. Of natuurlijk om zelf op te eten.

De chocoladebekers zijn vanaf 19 juni verkrijgbaar bij o.a. de grotere Jumbo-winkels en Marqt.

Chocolade bekers

Deel dit op

Meer vet nieuws

Voor pizza delen studenten privacygevoelige informatie van vriend

Privacy is voor veel mensen een heet hangijzer. Maar voor een pizza blijkt 98 procent van de Amerikanen plots privacygevoelige informatie van een vriend te delen. Dit blijkt uit een onderzoek onder ruim 3100 studenten dat gedaan werd op de universiteit Massachusetts Institute of Technology (MIT).

Snackautomaat

Waarom zijn er zoveel (snack)automaten in Japan?

t waarom er zoveel automaten zijn in Japan. Japanners hebben van nature een enorme fascinatie voor robots maar er zijn nog twee opvallende oorzaken.


Reacties

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *