Fastfoodgigant Quick, is niet alleen bekend van de Star Warsburgers, maar sinds kort ook van het aanklagen van cafetaria’s. Eerder berichten we al over broodjeszaak Gigi die de naam Giant niet meer mocht gebruiken. Quick is blijkbaar op oorlogspad want ook Frituur ’t Snabbeltje uit Gruitrode heeft de beruchte brief van Quick gekregen.
Zelfde naam, andere burger
Uitbater Alex Chen zegt: “Wij dachten niet dat Quick hierdoor geschaad zou worden, de burgers hebben weliswaar dezelfde naam maar het product lijkt helemaal niet op onze grote hamburger. Wij gebruikten de naam dus ook al jaren voor onze grote hamburger in het assortiment”.
GIGANTOS-burger
De creatieve uitbater kwam met verschillende suggesties nadat de hamburger geen Giant meer mocht heten. Maar ook Gigant en Gegant mocht niet van Quick. Inmiddels heeft ’t Snabbeltje de hamburger omgedoopt tot GIGANTOS-burger. Alex zegt bedenkelijk: “Hopelijk mag dat wel van Quick”.
Meer Snacknieuws? Blijf op de hoogte door onze Facebookpagina leuk te vinden, volg ons op Twitter of LinkedIn.


Geef een reactie