Meest voorkomende snackbarnaam in Nederland is ’t Hoekje

Vitrine snackbarVolgens een onderzoek gedaan door Frituurwereld naar namen van snackbars en cafetaria’s is ’t Hoekje momenteel de populairste snackbarnaam. Zo zouden er in Nederland 44 frituurzaken ’t Hoekje heten, of een directe variant op deze naam.


Advertentie


Ook andere varianten waarin “hoek” voorkomt zijn erg populair. Denk dan aan namen zoals Smulhoek, Snackcorner, Eethoek, Driehoek of hoek gecombineerd met de voornaam van de eigenaar zoals Peters Hoek.

Top drie
Op plek twee en drie in de lijst met populairste snackbarnamen staan ’t Centrum en ’t Trefpunt. Deze namen staan op respectievelijk 41 en 31 snackbargevels. Twintig jaar geleden was ’t Centrum nog de populairste snackbarnaam, gevolgd door ’t Hoekje en ’t Trefpunt.

Joost Massing

Joost Massing is oprichter van www.snack-nieuws.nl. Hij gaat door het leven "als vriend van de frieten".

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *