Hamburger

Met dit mondkapje op kan er gewoon gesnackt worden

Mondkapje etenOp steeds meer plekken is er een mondkapjes plicht of in ieder geval een advies. Maar hoe moeten we daarmee nou snacken? Gelukkig is er een slimme Japanner die een mondkapje heeft bedacht waarmee, bij het dragen van het kapje, gewoon gegeten kan worden.

Het mondkapje kan zo gevouwen worden dat de mond is bedekt en dat er toch ruimte is om wat frietjes of een hamburger naar binnen te schuiven. Of het helemaal veilig is dat weten we niet maar na afloop kan het altijd nog dienen als een servetje.

Deel dit op

Meer vet nieuws

Maaltijd Bezorgen feat

We bestellen het liefst op vrijdag om 19:47 Amerikaans en Italiaans eten

Bezorgdienst Deliveroo bestaat vijf jaar en beschikt daarom over een hoop data. Zo bestellen we het liefst Italiaanse en Amerikaanse (fastfood) gerechten, is de favoriete besteldag vrijdag en bestellen we steeds later op de avond.

Hamburger

In Zuid-Korea serveren ze alleen nog maar hamburgers zonder tomaten

Fastfoodketens in Zuid-Korea hebben te kampen met een te kort aan tomaten. Ze proberen klanten dus op diverse manieren te verleiden om een hamburger te bestellen zonder tomaten.


Reacties

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *