Nieuwe versie van de frietautomaat

Nieuwe FrietmachineSinds kort kunnen snackliefhebbers dag en nacht een frietje uit een automaat halen op de Wageningen Universiteit. Ondernemers en studenten hebben de machine ontwikkeld die na betaling binnen twee minuten een vers frietje kan produceren mét saus. Daarnaast wordt de bevroren friet op 180 graden gefrituurd, dus geen slappe hap. De machine is rendabel als hij 40 porties per dag verkoopt.

Historie frietautomaat
De frietautomaat is geen nieuwe uitvinding. In 1965 werd de frietautomaat uitgevonden door een Belg. In de jaren ’80 kreeg België er meer automaten bij, maar deze verdwenen door problemen met het onderhoud. Ook in 2013 dook er weer een machine op bij onze zuiderburen.

Iedere straathoek
De frietautomaat blijft in ieder geval interesse opwekken. Het is nu even afwachten of deze frietautomaat wél een doorslaand succes gaat worden. Wat mij betreft, mag de frietautomaat op elke straathoek in Nederland komen!

Nieuwe Frietmachine

Deel dit op

Meer vet nieuws

McDonald’s Florida gaat pizza verkopen

De McDonald’s in Orlando, Florida gaat op de Italiaanse tour met pizza en pasta. Om deze Italiaanse snacks te serveren zullen er een aantal aanpassingen nodig zijn in de McDonald’s. Zo zou er een open keuken komen met een houtoven.

Single, double en triple cheeseburger bij McDonald’s

Ja, daar zijn ze weer: de single, double en triple cheeseburger. De drie cheeseburgers zijn bij McDonald’s verkrijgbaar voor respectievelijk één, twee en drie euro. De cheeseburgers zullen waarschijnlijk ook weer in menuvorm verkocht worden (de prijs is dan vier, vijf en zes euro).


Reacties

  1. Ferhat Albayrak

    Hallo,

    Ik heb interesse in de frietautomaat is de machine te koop?

    Met vriendelijke Groet Ferhat

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *