Snacknieuws nieuwsbrief maart 2015

Snacknieuws nieuwsbrief maart 2015Eindelijk… de Bicky burger komt naar Nederland, binnenkort ruiken we allemaal naar Whoppers, hebben we hamburgers van meer dan 5 meter hoog of van € 100.000 en eten we friet en ketchup van dezelfde plant. Al dit nieuws staat in de Snacknieuws nieuwsbrief van maart. Heerlijk nieuws! Inschrijven voor deze smakelijke nieuwsbrief kan natuurlijk ook.

Deel dit op

Meer vet nieuws

Burger gaat met King trouwen

Ashley King (23) en Joel Burger (24) zijn verloofd en gaan in juli 2015 in Jacksonville (Florida) trouwen. Niet heel erg spannend nieuws, ware het niet dat de namen van het stel samen Burger-King vormen.

Carl’s Jr. verkoopt Pepperoni Pizza Fries

Pepperoni Pizza Fries is precies wat u er van verwacht: pizza, peperoni en friet in één bak. Een vestiging van de Amerikaanse fastfoodketen Carl’s Jr. verkoopt deze vette fantasie.


Reacties

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *