Starbucks Beyond Breakfast Sandwich

Starbucks doet in Canada een proef met Beyon Meat Breakfast Sandwich

Starbucks Beyond Breakfast SandwichStarbucks gaat in Canada een proef doen met een Beyon Meat Breakfast Sandwich. Dit is een broodje met cheddarkaas, ei, de plantaardige vleesvervanger Beyond Breakfast Sausage gepositioneerd tussen twee sneetjes Engelse muffin.

De Beyond Breakfast Sausage bestaat uit soja, erwten, bruine rijst en gluten. Het is dus een vegetarische ontbijt sandwich. Met de Beyon Meat Breakfast Sandwich heeft Starbucks een alternatief voor mensen die meer proteine willen bij het ontbijt.

Starbucks zal de proef eerst uitvoeren in Canada waarna het succes geëvalueerd zal worden. Door de toevoeging van kaas en ei is het overigens geen vegan broodje.

Starbucks Beyond Breakfast Sandwich

Deel dit op

Meer vet nieuws

Kunt u jongleren met frikandellen? Dan is Holland’s Got Talent naar u op zoek!

Holland’s Got Talent zoekt voor een nieuw seizoen bijzondere, leuke en grappige acts. Ze hebben daarom contact opgenomen met Snacknieuws want ze zijn opzoek naar bijzondere talenten.

Double Quarter Pounder bij McDonald’s

De Quarter Pounder is er nu tijdelijk ook in een Double Quarter Pounder variant! Dit is de vertrouwde Quarter Pounder maar dan met dubbel zoveel vlees.


Reacties

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *