Alle ballen verzamelen

Belofte maakt schuld, de uitslag van de grote Gooise ballen wedstrijd is binnen. Nou het blijkt een volledige Gooise  aangelegenheid geworden, dat gebeurd hier wel meer in onze contreien, verklap ik u.  Ik zou haast zeggen de Gooise bal komt niet verder dan de Gooise matras. Een vakjury bestaande uit topkoks en slagers heeft zich over de ballen gebogen.


Advertentie


43 ballen, 1 winnaar
Van de 43 inzendingen koos de vierkoppige jury de inzending van Percy Vermij uit Huizen als de beste. Percy wint naast de titel ook een beker en een vleescheque ter waarde van € 100. Daarnaast is de winnende bal een jaar lang opgenomen in het assortiment van scharrelslager Michel Welling. De tweede  plek is voor Vanessa Pas ook al uit Huizen (winnaar van vleescheque van € 50) en de derde plaats is voor S. de Hiep uit Hilversum (winnaar vleescheque € 25).

Bekijk de volledige uitslag.

Hans Mingema sr.

Hans Mingema sr. reisde voor zijn werk de wereld over. Daarmee heeft hij veel ervaring opgedaan over de snackcultuur in verschillende landen. Ook de bizarre kant die daar soms bij komt kijken

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *