"Belgisch Kampioen Frikandellen eten" eet 19 frikandellen

De 27-jarige Steve Vansimpsen uit Borgloon is de eerste “Belgisch Kampioen Frikandellen eten”. In een uur tijd at de Belg 19 frikandellen van 85 gram per stuk. Daarmee at hij er vijf meer dan de nummer twee: Rik Mollen. Nederlands kampioen Partick van Oven at eerder dit jaar 18 frikandellen in een uur tijd.

Nog niet voldaan
De Belgisch kampioen, in het dagelijks leven bouwvakker, was na zijn prestatie nog niet helemaal voldaan: “ik heb het gevoel dat er nog een stuk of drie frikandellen bij kunnen”. Steve heeft met zijn prestatie een beker, een iPad 2 en een doos frikandellen gewonnen.

Vanreusel
Het Belgisch Kampioenschap frikandellen eten werd georganiseerd door fabrikant Vanreusel, bekend van de frikandel XXL.

Bekijk hieronder een filmpje van het kampioenschap:

Deel dit op

Meer vet nieuws

frikandel

Snackbar ‘t Hoekske uit Gent weet zichzelf te presenteren

Adverteren met folders en in huis- aan huisbladen is niet meer van deze tijd. Tegenwoordig kan dat voor minder geld op internet. Snackbar ’t Hoekske uit Gent heeft dat door en weet zich in het onderstaande promotiefilmpje goed en duidelijk te presenteren.

Sociale en verse snacks uit de automaat

De standaard snackautomaat lijkt verleden tijd te zijn. In Amerika, waar anders, is er een automaat geïntroduceerd waar mee vlees gekocht kan worden. U hoeft binnenkort dus niet meer naar slager voor een paar hamburgers of een worst. Klanten worden naar de automaat gelokt door scherpe prijzen te vragen.


Reacties

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *