frikandel

Snackbar ‘t Hoekske uit Gent weet zichzelf te presenteren

Adverteren met folders en in huis- aan huisbladen is niet meer van deze tijd. Tegenwoordig kan dat voor minder geld op internet. Snackbar ’t Hoekske uit Gent heeft dat door en weet zich in het onderstaande promotiefilmpje goed en duidelijk te presenteren.

Naast de presentatie van de winkel zien we een aantal specialiteiten voorbij komen. Na het zien van het filmpje komen we graag eens langs! “’t Hoekske in het hartje van Gent een smakelijke snack op elk moment”.

Deel dit op

Meer vet nieuws

Mora, Van Dobben en Kwekkeboom willen samen verder

Snackfabrikanten Mora, Van Dobben en Kwekkeboom willen binnenkort samen gaan in één bedrijf. Dat zou betekenen dat er een nieuwe onderneming ontstaat met een omzet van 246 miljoen euro en bijna 1100 medewerkers.

"Belgisch Kampioen Frikandellen eten" eet 19 frikandellen

De 27-jarige Steve Vansimpsen uit Borgloon is de eerste “Belgisch Kampioen Frikandellen eten”. In een uur tijd at de Belg 19 frikandellen van 85 gram per stuk. Daarmee at hij er vijf meer dan de nummer twee: Rik Mollen. Nederlands kampioen Partick van Oven at eerder dit jaar 18 frikandellen in een uur tijd.


Reacties

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *