Wat begon als een fastfoodfrustratie eindigde met een arrestatie: een 18-jarige jongen uit Florida is opgepakt nadat hij meerdere keren dreigde met geweld tegen een McDonald’s-filiaal. De reden? Zijn kipnuggets zaten niet in de bestelling. Hoewel het personeel direct excuses aanbood en de maaltijd wilde herstellen, greep de tiener naar de telefoon en uitte ernstige bedreigingen richting het restaurant.
McArrest
Volgens de politie belde de jongen op 30 juni rond middernacht meerdere keren naar de vestiging. Hij zou hebben gezegd “het hele restaurant neer te knallen”, waarop de McDonald’s-manager de autoriteiten inschakelde. Rechercheurs traceerden het telefoonnummer en hielden de verdachte kort daarna aan. De tiener gaf toe dat hij boos was en het als een grap bedoelde, maar dat kon de politie niet waarderen. Sheriff Grady Judd, die bekendstaat om zijn humoristische video’s op sociale media waarin hij verdachten bespreekt, vatte de situatie samen met een knipoog: de jongen gebruikte zijn “McPhone” om een “McThreat” te maken, dus het werd een “McArrest”.
Strafblad
De jongeman wordt nu aangeklaagd voor het doen van een valse melding met betrekking tot een vuurwapen en het misbruiken van communicatiemiddelen – beide strafbare feiten in Florida. Hij zit voorlopig vast en moet zich binnenkort voor de rechter verantwoorden. Wat hem precies te wachten staat, is nog onduidelijk, maar een strafblad voor een paar kipnuggets lijkt hem niet te ontlopen.
Geef een reactie