Creatief met een sandwich

Insanewiches.com is een weblog over sandwiches. Maar niet over standaard sandwiches maar sandwiches die op allerlei leuke en creatieve manieren gemaakt zijn. De bedenker van de site schrijft ieder week over een sandwich die hij of iemand anders heeft gemaakt. De creaties lopen uiteen: de ene keer ziet de sandwich er uit als een dobbelsteen, de andere keer als een krab.

Boek
Het weblog en de creaties zijn zo populair dat er ook een boek is uitgegeven. In dit boek staan 101 ideeën zodat u ook zelf een originele sandwich kan serveren. Insanewiches.com maakt ook af en toe een hamburger. En die zijn zoals onderstaande plaatjes aantonen bijna te mooi om op te eten.

Deel dit op

Meer vet nieuws

Smakelijke schoenen

Helaas zijn er maar zestig van gemaakt, maar de “Vans Vault Era Burger” schoenen zien er smakelijk uit. De schoenen zijn het resultaat van een samenwerking tussen fotograaf Mark Hunter en het schoenenlabel Vans. Als de schoenen nog voorradig zijn dan kunt u ze kopen bij Colette in Parijs.

Have a brake… have a Kit Kat stoel

Een originele reclamecampagne van Kit Kat (van fabrikant Nestlé) zette bezoekers van een park aan het werk. Snoepfabrikant Nestlé had een rij met poster geplaatst onderweg naar een park in Nieuw-Zeeland. De poster waren gemaakt van hout en na wat puzzelen kon er van de poster een Kit Kat stoel gemaakt worden.


Reacties

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *