De Spirello is een snelle aardappelsnack

SpirelloSpirello’s zijn gefrituurde aardappelsnacks die voor het eerst te bewonderen waren op de Horecava. De basis van de snack, een aardappel op een stok, hebben we al eerder gezien maar toch zit er een groot verschil met bijvoorbeeld de Corndog
De Spirello’s worden namelijk ingevroren aangeleverd, na een klein minuutje in de frituurpan in de snack klaar en kunt u de lekkernij besprenkelen met een kruidenmix naar keuze. De Spirello’s zijn dus sneer snel te bereiden en er zijn naast een frituurpan geen andere apparaten nodig om de snack te bereiden.


Advertentie


Kruiden
Verder bevat de Spirello geen toegevoegde suikers, E-nummers of kleur geur en smaakstoffen. Momenteel zijn de volgende kruiden verkrijgbaar om over de snack te strooien: BBQ, sate, parprika, spicy en Spirello zout. Voor meer informatie kunt u kijken op spirello.nl.

SpirelloSpirello

Joost Massing

Joost Massing is oprichter van www.snack-nieuws.nl. Hij gaat door het leven "als vriend van de frieten".

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *