Drie nieuwe toppings van de Indische

De Indische Alle ToppingsDe Indische heeft drie nieuwe toppings geïntroduceerd om standaard friet een stuk spannender en interessanter te maken. De nieuwe toppings zijn Vega(n) green curry, Beef rendang en Sweet chili chicken.


Advertentie


Uiteraard zien wij de toppings vooral terug op een snack zoals een portie friet. Maar uiteraard kunnen deze toppings ook gebruikt worden in een broodje, rijst, noodles of een wrap. Deze toppings geeft een horeca gelegenheid de mogelijkheid om een gerecht wat extra’s te geven.

  • De Vega(n) green curry topping is rijk gevulde lichtpittige groene curry met verschillende groenten en tempeh.
  • De Beef rendang topping is gebaseerd op het authentieke rundvleesgerecht Daging Rendang. En daarna op smaak gebracht met diverse specerijen en sereh.
  • De Sweet chili chicken topping is een combinatie van stukjes gebraden en ‘pulled’ kip in een zoete en lichtpittige saus met stukjes paprika.

De Indische Vegan Topping

De Indische Sweet Chili Chicken Topping

De Indische Beef Rendang Topping

Joost Massing

Joost Massing is oprichter van www.snack-nieuws.nl. Hij gaat door het leven "als vriend van de frieten".

Een gedachte over “Drie nieuwe toppings van de Indische

  • 13 februari 2019 om 14:56
    Permalink

    Ik ben niet zo’n veganist, maar in dit geval ziet de Vega er het lekkerste uit. Is dit ook te koop in de supermarkt?

    Beantwoorden

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *