Eten we binnenkort uit recyclebare frietbakjes?

Stefan Devoldere en Kim Herman gaan de strijd aan met de plastic afvalberg die ontstaat na het eten van een paar snacks. Als eigenaren van frituur Vollenbak uit Merendree weten ze als geen ander hoeveel bakjes er doorheen gaan. Daarom hebben ze herbruikbare eetbakjes bedacht.

Saus, friet en snack
Het is de bedoeling dat het bakje komende zomer op festival geïntroduceerd zullen worden, daarna volgen hopelijk cafetaria’s. Het idee om herbruikbare bakjes te maken ontstond een paar jaar geleden. Het stel heeft ook een frietkraam en stond op een festival. Wie bij een kraam iets te eten haalt komt handen te kort: saus, friet, een snack waar moet het allemaal gelaten worden? Zo ontstond er een bakje met vakjes voor friet, saus en een snack.

200.000
Door de hard plastic drinkbekers kwam het idee om het bakje van verhard kunststof te maken. Zo is het bakje makkelijk in gebruik en herbruikbaar! De bedenkers hebben inmiddels een patent op hun uitvinding. Er zijn 200.000 herbruikbare bakjes geproduceerd die ingezet kunnen worden tijdens evenementen. Naast friet is het bakje ook te gebruiken voor diverse andere gerechten zoals nacho’s of spaghetti.

Kijk voor meer informatie op: www.vollenbakverantwoord.com.

Een bakje gemaakt van hard plastic. Foto afkomstig van vollenbakverantwoord.com.

Deel dit op

Meer vet nieuws

Introductie van nieuwe pittige snacklijn door Vanreusel

Vanreusel heeft een nieuwe lijn met pikante snacks geïntroduceerd. Deze zogenaamde Hot range is voor de horeca ontwikkeld en speelt in op de trend van kruiden en pepers die veelal pikanter zijn dan de consument gewend is.

McDonald's

Alle aanbiedingen uit de McDonald’s cadeaukalender 2018

Het zat er al weer aan te komen, de favoriete adventkalender van snackend Nederland is terug. Ja, ook deze decembermaand heeft McDonald’s de cadeaukalender weer nieuw leven in geblazen. Onder de aanbiedingen vallen diverse McDonald’s cadeautjes zoals gratis sokken en mutsjes maar ook een Big Mac voor € 1.


Reacties

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *