Frisdrank en vlees samen in een fles

Big red bbq bottleBij een stuk vlees hoort wat te drinken. Wat krijgt u als u het samen in één fles stopt? De Big Red BBQ Bottle. De helft van de BBQ Bottle bevat Big Red frisdrank, de andere helft is een stuk vlees. Klinkt dat bizar? Dat is het ook!


Advertentie


De BBQ Bottle is zo bizar dat het een grap moet zijn. Het is een leuk idee maar totaal onhandig: vergeet een keer de dop op de fles te draaien en alles zit onder de drank.

Ondanks dat lijkt de producent het product “serieus” neer te zetten. Zo zou de Big Red BBQ Bottle in twee smaken verkrijgbaar zijn: runderborst en kip. En als u onderstaande video ziet dan wilt u toch ook zo’n fles proberen?

Cliffton de Vries

Cliffton is de ongekroonde kampioen kapsalons eten. Hij eet iedere snack als er maar genoeg saus over heen zit.

Een gedachte over “Frisdrank en vlees samen in een fles

  • 31 augustus 2013 om 13:21
    Permalink

    Mjam lekker hoor zon stuk vlees in een fles. Gaat alleen nooit een succes worden want is veel te onhandig.

    Gr. Sonny

    Beantwoorden

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *