Heidi Klum in nieuwe reclame van Carl’s Jr.
Het is er niet aan af te zien maar Heidi Klum is gek op hamburgers en friet. Dat is ook precies de reden dat ze te zien is in een nieuwe reclame voor ketens Carl’s Jr. en Hardee’s. In de reclame prijst het supermodel de nieuwe Jim Beam Bourbon Burger aan.
Humor
Heidi is gek op de reclame’s van Carl’s Jr. waar een supermodel een een enorme burger naar binnen werkt. Ook spreekt de flinke dosis humor in de reclame’s haar aan. Tijdens het maken van de reclame moest Heidi meerdere burgers eten. Dus ze weet precies hoe de burger smaakt: “very yummy”.
Heidi Klum is de volgende in een indrukwekkende lijst met supermodellen die de hamburgers van Carl’s Jr. promoten. Eerder wist de keten al modellen Nina Agdal, Kate Upton, Sara Underwood en Emily Ratajkowski te strikken.
Carl’s Jr. zal de reclame binnenkort voor het eerst uitzenden, tot die tijd hebben we de “achter de schermen” video om alvast een beetje op te warmen.
Deze video is helaas niet meer beschikbaar.