De Bourgondiër: snacks waar tijd voor wordt genomen
Ad van Geloven heeft op de Horecava een nieuwe snacklijn geïntroduceerd: de Bourgondiër. De Bourgondiër staat voor genieten, het allerbeste vlees, smeuïge ragout en een lekkere krokante korst.
Niet rond, wel groot
In tijden dat alles vierkant lijkt te worden is het fijn als er ook nog echte innovaties zijn te melden. Bij de stand van Ad van Geloven krijgen we een Bourgondische bitterbal. De bitterbal is groter dan een standaard (Mora) bitterbal en heeft ook niet de perfect ronde vorm. Het lijkt daardoor nog meer op een kwaliteitsproduct doordat het met de hand is gemaakt. Ook de smaak is dik in orde. Het is geen hap-slik-weg bitterbal, maar eentje waar de tijd voor wordt genomen. Heerlijk bij een borreltje op het terras of voor bij de lunch.
Naast de bitterbal is er ook een kroket verkrijgbaar van de Bourgondiër. Deze nieuwe snacks zullen alleen voor de professionele markt verkocht worden.