De Klojo is een nieuwe snack bedacht door cafetaria Borst. De naam heeft de snack te danken aan “wat geklooi” in de keuken. Dat dit een goed basis principe is om een nieuwe snack te bedenken is inmiddels wel gebleken.
Maar wat is de Klojo precies? De Klojo is een frikandel, gewikkeld in spek, gepaneerd en in het frituur gedaan. Cafetaria Borst uit Wezep staat bekend om de zelfbedachte en huisgemaakte snacks. Eigenaar Jan Borst geeft aan dat de snack is ontstaan door wat geklooi in de keuken met een frikandel. Het ontstond als een grap maar de snack sloeg aan waardoor er mensen voor terug kwamen. De Klojo blijkt heel lekker te zijn!
Innovaties en vernieuwing
Met innovaties en vernieuwende snacks weet Cafartia Borst onderscheidend te zijn van andere cafetaria’s. Voor het BB’tje (kruising tussen gehaktbal en gehaktfrikandel) komen klanten zelfs naar Wezep gereisd. Misschien komen ze binnenkort ook voor de Klojo?



Geef een reactie