Snacken bij historisch monument taboe in Rome

Vanaf 1 augustus mag u in Rome geen ijs of snacks meer eten leunend op een historisch monument. De regels in en om Rome rondom vandalisme en onbeschoft gedrag zijn vanaf volgende maand flink aangescherpt. Op de meeste overtredingen staat een flinke boete.

Nou is leunen en snacken geen vandalisme of onbeschoft gedrag te noemen, toch zal de politie er tegen op treden. De boete voor het betreden of beklimmen van een fontein komt op 160 tot 450 euro boete te staan. Het verkopen of nuttigen van alcohol is goed voor een bon van 160 tot 400 euro. En voor vandalisme aan historisch gebouw mag u 400 euro afrekenen.

Eerste boete
Een Nederlander die munten uit de fontein in Rome probeerde te halen kreeg al direct met de nieuwe maatregel te maken. De boete was liefst €550. Echter is het nog voor 1 augustus dus misschien is er nog hoop. Hoe dan ook… u bent gewaarschuwd en kunt in Rome maar beter opletten waar u snackt!

Deel dit op

Meer vet nieuws

KFC Bucket kan ook als hoed gedragen worden

KFC Rusland heeft een bucket geïntroduceerd die ook als hoed kan dienen. De bucket is speciaal ontworpen om zowel als bucket en als hoed te kunnen dienen. Het ontwerp komt van het merk Mam Cupy uit Sint-Petersburg.

Friet

Cafetaria met Nederlandse roots een succes in Shanghai

Edwin Den Hartog en Ruben de Hoog zijn samen in Shanghai de frietzaak Royal Patat gestart. Het restaurant is gevestigd in een smalle steeg waar dagelijks tienduizend mensen doorheen lopen van en naar een metrostation. Volgens de ondernemers is er in China weinig goede patat te vinden, daar brengen deze heren verandering in.


Reacties

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *