De Amerikaanse fastfoodketen Wendy’s en Netflix slaan de handen ineen voor een duistere samenwerking. Ter ere van seizoen 2 van de populaire serie Wednesday brengt Wendy’s een speciale maaltijd op de markt: de Meal of Misfortune.
Voor de gelegenheid heeft Wendy’s zelfs haar iconische logo aangepast: Wendy’s rode vlechten maken plaats voor de zwarte vlechtjes van Wednesday, compleet met een paars kleurenschema. De maaltijd lijkt ook zo uit het Addams family-huis te komen:
- “Rest In 10-Piece” nuggets
- Een kleine portie “Cursed & Crispy” frietjes
- Een kleine “Raven’s Blood” Frosty
- En vier vurige sausjes onder de noemer “Dips of Dread”

Alles wordt geserveerd in een speciaal ontworpen box, volledig in stijl met Wednesday’s sfeer. De Meal of Misfortune is vanaf 4 augustus verkrijgbaar in de Verenigde Staten én via de Wendy’s-app. Toeval of niet: dat is precies de dag waarop het tweede seizoen (deel 1) van Wednesday op Netflix verschijnt.




Geef een reactie