Helft Airfryers scoort onvoldoende

AirfryerAirfryers zouden een gezonder alternatief moeten zijn voor een frituurpan. Nu blijkt uit onderzoek, gedaan door de consumentenbond, dat er een hoop is met de Airfryer. 22 modellen werden getest waarbij slechts de helft een voldoende kreeg.


Advertentie


De Airfryers werden getest op energieverbruik, gebruiksgemak en de oppervlaktetemperaturen. Onder de Airfryers was er onder meer een temperatuursensor die niet goed werkte en een lade die te warm werd. Een groot risico als u met zo’n apparaat bezig bent. Beide modellen waren mis mee ging zijn van het merk Princess. Een andere opmerkelijke constatering is dat de airfryer frites ruim 3 keer zoveel zout blijken te bevatten als ovenfrites.

De beste Airfryer
De Philips Avance HD9240 Airfryer XL kwam als beste uit de test. Tot Beste Koop werd de Tristar FR-6990 Crispy fryer verkozen. Bekijk hieronder een video over de test:

Cliffton de Vries

Cliffton is de ongekroonde kampioen kapsalons eten. Hij eet iedere snack als er maar genoeg saus over heen zit.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *