Helft Airfryers scoort onvoldoende
Airfryers zouden een gezonder alternatief moeten zijn voor een frituurpan. Nu blijkt uit onderzoek, gedaan door de consumentenbond, dat er een hoop is met de Airfryer. 22 modellen werden getest waarbij slechts de helft een voldoende kreeg.
De Airfryers werden getest op energieverbruik, gebruiksgemak en de oppervlaktetemperaturen. Onder de Airfryers was er onder meer een temperatuursensor die niet goed werkte en een lade die te warm werd. Een groot risico als u met zo’n apparaat bezig bent. Beide modellen waren mis mee ging zijn van het merk Princess. Een andere opmerkelijke constatering is dat de airfryer frites ruim 3 keer zoveel zout blijken te bevatten als ovenfrites.
De beste Airfryer
De Philips Avance HD9240 Airfryer XL kwam als beste uit de test. Tot Beste Koop werd de Tristar FR-6990 Crispy fryer verkozen. Bekijk hieronder een video over de test: