IJshoorntje gemaakt van donuts

Donut ijshoornOp de eerste dag van het ijsseizoen, dat toevallig samen valt met 1 april, heeft een Amerikaanse ijssalon ijshoorntjes verkocht die gemaakt zijn van donuts. En nee, dit bleek geen 1 april grap te zijn.

Een ijsje is al lekker, maar met een donuthoorntje zal het nog lekkerder zijn. Zeker als dat donuthoorntje is voorzien van chocolade en suiker. Helaas is dit feest maar eenmalig, er stond daarom een flinke rij voor de ijssalon. Want een donuthoorntje, ja, dat is niet niets!

Donut ijshoorn

Foto via Facebook.com/PizziFarmIceCream.

Deel dit op

Meer vet nieuws

Friet

Gefrituurde aardappel gezonder dan een gekookte

Uit onderzoek aan de universiteit van Granada in Spanje blijkt dat gefrituurde groenten in sommige gevallen gezonder zijn dan gekookt. Uit het onderzoek blijkt dat frituren de gezondste manier van bereiden is voor groenten zoals tomaten, aubergine of aardappelen.

De Klojo is een gepaneerde frikandel met spek

De Klojo is een nieuwe snack bedacht door cafetaria Borst. De naam heeft de snack te danken aan “wat geklooi” in de keuken. Dat dit een goed basis principe is om een nieuwe snack te bedenken is inmiddels wel gebleken.


Reacties

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *