Wat u altijd al wilde weten over de croquet
Het is de week van de croquet, tijd dus om ons nog meer in deze snack te verdiepen. Hoeveel croquetten eten we per jaar? Welke snack is er gezonder: een broodje kroket of een broodje gezond? En in welke stad eten ze de meeste croquetten?
Royaan heeft onderzoek gedaan naar de croquet en daardoor kunnen we een paar leuke feitjes voor u op een rijtje zetten:
- Vooral randstedelingen eten (veel) croquetten.
- Slechts 12% van de totale croquetten afname wordt gedaan in het Noorden.
- In Amsterdam eten ze jaarlijks 16,2 miljoen croquetten, in Rotterdam 9,7 miljoen croquetten en in Den Haag 6,5 miljoen croquetten.
- Jaarlijks worden er In Nederland 300 miljoen croquetten gegeten, 180 miljoen daarvan worden verkocht via o.a. cafetaria’s, horecagelegenheden en benzinestations. Dat komt per persoon op 1 croquet per maand.
- We eten het liefst een croquet tussen 12 en 1 uur en rond 16 uur ’s middags.
Bekijk de infographic voor meer leuke croquettenweetjes (klik op de foto voor groot formaat):
Heeft u trek gekregen van al die feitjes? Ga dan snel naar één van de tweeduizend deelnemende locaties in Nederland, daar kunt u tot en met 3 november met flinke korting croquetten eten (een kroket mag trouwens ook)!