Politie rukt uit voor ruzie om frikandel

De politie in Den Helder reageerde onlangs op een melding van een ruzie waarbij kinderen aan het huilen waren. Eenmaal aangekomen bleek het een ruzie tussen een broer en zus kinderen. De oorzaak was een frikandel.

De moeder van het gezin was aan het frituren toen de jongen de frikandel pakte van zijn zusje. Dat kan uiteraard niet, waardoor een ruzie ontstond. Gelukkig kon de ruzie opgelost worden door een nieuwe frikandel te bakken. De politie kon daarna snel weer vertrekken.

Deel dit op

Meer vet nieuws

Friet

Cafetaria met Nederlandse roots een succes in Shanghai

Edwin Den Hartog en Ruben de Hoog zijn samen in Shanghai de frietzaak Royal Patat gestart. Het restaurant is gevestigd in een smalle steeg waar dagelijks tienduizend mensen doorheen lopen van en naar een metrostation. Volgens de ondernemers is er in China weinig goede patat te vinden, daar brengen deze heren verandering in.

Eetwedstrijd met chilipepers zorgt gegarandeerd voor tranen

De meeste eetwedstrijden zijn met lekkere, populaire snacks zoals een hamburger, hotdog of frikandel. In Vroomshoop gooien ze het echter over een andere boeg. Op 7 september is daar namelijk een eetwedstrijd met chilipeper.


Reacties

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *